Чи доречно відзначати день народження дитини під час війни: думка мешканців Дніпра
![radist-pid-chas-viiny-1536x864](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/02/19/1708313080-mlr8v/conversions/radist-pid-chas-viiny-1536x864-amp.jpg)
Питання святкувань під час війни дуже суперечливе. Хтось вважає це недоречним, а хтось навпаки прагне за будь-яких умов додавати радості у своє життя. Як це краще зробити – журналісти “Нашого міста” цікавилися думками дніпрян.
День народження дитини – важливе свято. Але під час війни дехто впевнений, що святкування – не на часі. Тим не менш, більшість опитаних дніпрян говорять, що відзначати день народження можна і потрібно, якщо є така можливість.
«Якщо є можливість, я думаю, що треба відмічати. Все ж таки це дитинство – воно один раз і все, більше не буде. А далі почнеться доросле життя», – каже дніпрянка Ірина.
Інші ж кажуть, що день народження не обов’язково відзначати.
Які ще є думки у місцевих мешканців стосовно святкування дитячого дня народження – дивіться у нашому сюжеті.