Чим швидше ОСББ/ЖБК у Дніпрі нададуть довідку про рахунки, тим оперативніше буде розглянуто їхню заявку на участь у програмі співфінансування для ремонту

o_1hjn5jkk918vs6p71ru8fef1h8th

У Дніпрі ОСББ/ЖБК, які подали заявку на виконання ремонту за муніципальною програмою співфінансування, повинні до 31 березня надати довідку про стан рахунку. Це стане підтвердженням про наявність власних 25 % чи 10 % (для ліфтового обладнання) коштів для співфінансування того чи іншого ремонту.

За словами  начальника організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення міської ради Владислава Макарця, аварійні ремонти –  пріоритетні у виконанні. Йдеться про ремонт покрівель, електромереж, сантехніки (системи водопостачання, водовідведення, опалення), а також  ліфтового обладнання.

«В інтересах ОСББ/ЖБК якомога швидше зібрати кошти для виконання ремонту за згаданою програмою. Якщо люди розуміють, що зберуть необхідну суму, наприклад, до кінця літа, то це також можливо. Однак вже тоді відштовхуватимемось від того, чи вистачає коштів у бюджеті для фінансування робіт, і чи подано заявку вчасно. Чим швидше ОСББ/ЖБК  збере кошти, тим більше шансів на реалізацію заявки, навіть якщо вона не в пріоритетних роботах.  Вже з лютого почнемо проводити ті ремонти, які можна виконувати взимку, зокрема це електромережі. Цей процес розпочинається з етапу дефектування. Обговорюються обсяги робіт, рекомендації, технічні моменти, враховуються побажання від мешканців тощо», — розповів під час брифінгу 9 січня Владислав Макарець.  
На виконання ремонтів за програмою співфінансування на цей рік подано 596 заявок.
У рамках муніципальної програми співфінансування за ремонти в будинках ОСББ/ЖБК мешканці сплачують лише 25 % від їхньої вартості, решта 75 % – коштом міського бюджету. А за ремонт ліфтового обладнання мешканці надають  10 % коштів від його вартості, решта 90 % – покриває міський бюджет.

За матеріалами ДніпроTV.