Чому реконструкція Севастопольського парку у Дніпрі поставлена на паузу 

2022-09-20 09.45.56

Реконструкція Севастопольського парку стартувала ще в листопаді 2021 року. За проєктом тут планувалося з нуля прокласти комунікаційні мережі, системи поливу, реконструювати дитячий та спортивний майданчики та оновити вхідну групу. Проте з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну проєкт поставлено на паузу. Про це повідомляє Gorsovet з посиланням на Дніпро TV.

Сусанна Живілова

Повʼязано це з тим, що уряд вніс зміни до постанови № 590, і у звʼязку з цим стало неможливим проведення капітальних ремонтів чи реконструкцій. Фактично сьогодні ми можемо виконувати роботи з благоустрою: покосити траву, висадити клумбу чи привести до ладу дитячий майданчик. На сьогодні ми повністю покосили траву на території та по периметру прилеглої до локації ділянки, підрізали поросль та прибрали сміття, – зазначила директорка КП «Дирекція територій та об'єктів рекреації» ДМР Сусанна Живілова.

2022-09-20 09.45.48

Крім цього, у Севастопольському парку безробітні, які зареєстровані у центрах зайнятості, можуть додатково заробити гроші, взявши участь у громадських роботах: прибирання парку, озеленення об'єктів благоустрою, видалення бур'янів, формування клумб, полив зелених насаджень тощо.

Тетяна Янушкевич

Таким чином безробітні дніпряни та переселенці можуть, окрім виплат за безробіттям, отримати ще й додатковий дохід (мінімальна заробітна плата 6 500 грн). Усі гроші повністю виплачуються з міського бюджету. Станом на 1 вересня на організацію та проведення оплачуваних громадських робіт з бюджету Дніпровської міської територіальної громади витрачено 1 521 278,02 грн. Крім цього, наразі додатково виділені кошти із міського бюджету в розмірі 1 млн 338 тис. гривень для забезпечення фінансування громадських робіт для безробітних до кінця цього року, – зазначила начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Тетяна Янушкевич.

2022-09-20 09.45.56 (1)

 

Раніше ми повідомляли, що ще одну громаду Дніпропетровщини внесли до переліку розташованих в районі проведення бойових дій