«Цьогоріч ми усунули аварійність у понад 300 житлових будинках Дніпра», – черговий по місту

photo_2023-11-17 12.29.34

У Дніпрі продовжують виконувати ремонт аварійних будинків у сфері ЖКГ. Наразі активно проводяться роботи за адресою вул. Театральна, 5-А. В рамках цих заходів відбувається оновлення цоколю та влаштування вимощення. Зазначено, що цей будинок існує понад 70 років, і за весь цей час жодного разу не проводилося подібних робіт. Місцеві мешканці звернулись до міського голови з проханням вжити необхідні заходи, оскільки після інтенсивних дощів підвал цього будинку затоплював.

«Після обстеження вирішили провести комплексний ремонт вимощення разом з цоколем. Нині працівники підрядної організації закінчують виконувати роботи з улаштування. Зрештою це дозволить перешкодити потраплянню вологи до підвального приміщення та запобігти руйнації фундаменту. Крім цього, тут оновлюють і аварійний ґанок, аби мешканці безпечно могли заходити та виходити з будинку. Усі роботи тут завершать за 4 дні. Усього цьогоріч ми виконали аварійні ремонти у трьох сотнях будинків: у 90 відремонтували покрівлю, у 56 – електрику, у 14 – сантехніку. Також провели ремонти підʼїздів та замінили вікна у 89 будинках, у 29 зробили вимощення та ще у 5 відремонтували міжпанельні шви», – прокоментував директор департаменту житлового господарства ДМР Сергій Файфер, який 17 листопада є черговим по місту. 

Також в ході візиту, він перевірив готовність до надзвичайних ситуацій у пункті незламності, розташованому за адресою: вул. Академіка Янгеля, 2, що є ліцеєм № 120. За словами директорки ліцею, Любові Рудник, наразі всі необхідні заходи вже вжито для прийому відвідувачів.

«Наше приміщення розраховано на понад 60 осіб. У пункті завжди є черговий, який веде запис відвідувачів та стежить за порядком. Тут все розділено на зони: місце для дітей, для відвідувачів з тваринами, окрема кімната матері та дитини. Є туалет», – прокоментувала Любов Рудник. 

Це приміщення є також найпростішим укриттям для всіх охочих, адже діти цієї школи нині навчаються в іншій. 

«Цей пункт незламності, і одночасно укриття, має і запас питної та технічної води, окремо побачив генератор, який завжди на готові, є медикаменти та куточок для медичного працівника, подовжувачі, електрочайник, обігрівач. Також є примусова вентиляція, система сповіщення та пожежна сигналізація», – підсумував Сергій Файфер.