Де у Дніпрі чіпувати тварин та скільки це коштує
![de_iak_i_skilky_vse_pro_chipuvannia_tvaryn_u_dnipri_sait-2](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/03/26/1711424898-lkwxv/conversions/de-iak-i-skilky-vse-pro-chipuvannia-tvaryn-u-dnipri-sait-2-amp.jpg)
Навіщо потрібна процедура чіпування? Скільки це коштує і чи боляче буде тваринкам? “Наше Місто” дізнались все це в одній з клінік міста та чіпували двох котиків.
Це Бетмен і Харлі. В них є паспорти та усі щеплення. Але чіпування вони ще не проходили.
Якоїсь підготовки до чи після процедура не потребує. Спочатку за допомогою голки лікар вводить чіп, далі проводиться його сканування в тілі тваринки. Потім данні заносяться в міжнародну базу. Харлі процедуру витримує дуже мужньо. А от її чоловік нервує!
Важливо, аби чіп був легальним. Тому процедуру треба проводити виключно в сертифікованих клініках!
“Якоїсь підготовки не потрібно, тваринка повинна бути клінічно здоровою. Чіп вводиться за допомогою голки, процедура швидка і майже безболісна. Далі в міжнародну базу вносять усі дані про тварину та господаря, також заповнюються документи. Чіпування – це документ вашої тварини. І навіть якщо ви не плануєте поїздку за кордон. Чіп також важливий. Адже якщо ви загубили домашнього улюбленця чи його вкрали – чіп стане ще одним допоміжним фактором”, – каже Ляскало Вікторія Ветеринарний лікар, клініка «ПростоФіля».