Де у Дніпрі немає води та світло станом на вечір 29 листопада

вода с крана1

Станом на 18:00 через аварійні відключення електроенергії зупинено котельню в лівобережній частині міста. Припинена подача тепла за наступними адресами:

- вул. Генерала Захарченка, 2, 4, 6, 12, 14;

- просп. Миру, 12, 18;

- пров. Фестивальний, 3.

 

Подачу тепла за вище зазначеними адресами буде відновлено після відновлення живлення.

 

Станом на 18:00 бригада КП «Дніпроводоканал» проводить аварійні роботи по вул. Князя Я.Мудрого, 57, припинено водопостачання цього будинку.

 

Подачу води буде відновлено після завершення робіт. 

 

Завершені роботи на таких об’єктах:

- вул. Мукачівська, 122,  відновлено водопостачання вулиць: І. Вишенського, Поліська, Бунчукова, Товариська, Зоряна, Курильська, Мукачівська, а також провулків: Варязький, Зоряний, Прияружний;

- вул. Мандриківська, 80, відновлено водопостачання на вул. Мандриківська, 80-127;

- просп. П. Калнишевського, 72, відновлено водопостачання на просп. П. Калнишевського, 36-72; 

- пров. Сонячний, 6, відновлено водопостачання на пров. Сонячний.

 

Без відключення водопостачання сьогодні КП «Дніпроводоканал» максимально швидко відпрацював звернення містян, пов'язаних з водопостачанням та водовідведенням, що надійшли до «Контакт-центру» Дніпровської мерії.

Очищено засмічень та усунено пошкоджень на понад 70 об’єктах.

 

Станом на 18:00 підвищувальні та насосно-фільтрувальні станції працюють у штатному режимі. Аварій чи знеструмлень на цей час немає.

 

Аварійна служба КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.

 

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

 

Бригади КП «Дніпроводоканал» та інших комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно приступити до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також ліквідації пошкоджень на мережах водопостачання.

 

ЕНЕРГЕТИКИ ІНФОРМУЮТЬ

 

УВАГА! За інформацією «Укренерго» сьогодні в енергосистемі зафіксовано дефіцит електроенергії. Причина дефіциту - стрімке зростання споживання через важкі погодні умови та одночасне включення в мережу тисяч споживачів із постраждалих від негоди регіонів. Водночас електростанції не можуть виробити достатньо електроенергії, щоб задовільнити всі потреби споживачів: сонячні електростанції майже не працюють через щільну хмарність в усіх регіонах, а на теплових електростанціях деякі блоки ще перебувають в ремонті.

 

«Укренерго» просить ощадливо споживати електроенергію. Це не означає, що потрібно вимкнути все і сидіти в темряві. Достатньо вимкнути світло там, де воно в цей момент не потрібно й уважно поставитись до того, як ви користуєтесь потужними електроприладами: залишити працювати тільки найнеобхідніше, а всі нетермінові справи перенести на вечір після 18:00 та на ніч.

 

За інформацією приватної енергетичною компанією ЦЕК на завтра, 30 листопада ремонтних робіт з відключенням електроенергії у м. Дніпро не заплановано.

Всю інформацію про відключення світла приватною енергетичною компанією ЦЕК можна знайти у телеграм каналі підприємства – https://t.me/cek_info.

 

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій у комунальній сфері міста, їх буде одразу ліквідовано. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.

 

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи іншими послугами, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:  

 


(056) 732-12-12  

(095) 732-12-12  

(096) 732-12-12  

(073) 732-12-12

 


Також заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:   

(095) 816-39-11   

(093) 261-32-25  

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82   

(068) 638-28-48

 


Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

 


Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

 


Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/

 


Всім тихого вечора. Будьте пильні. Уважно стежте за сигналами повітряної тривоги та дотримуйтесь правил безпеки.