Депутати Дніпра звертаються до Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації державної санкційної політики щодо включення Limak Holding до реєстру міжнародних спонсорів війни

o_1i0o23veket11f2u1rodaah1l4ta

Депутати Дніпра звернулись до Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації державної санкційної політики з проханням внести Limak Holding до реєстру міжнародних спонсорів війни. Як відомо, з початком повномасштабного вторгнення фірма кинула будівництво метрополітену у Дніпрі, завдала збитків місту та взагалі втекла з України.  

Зокрема, Limak Holding не завершила будівництво вчасно, порушивши контрактні зобов'язання та завдавши збитків КП «Дніпровський метрополітен» і Державному бюджету України. Окрім того, компанія продовжує реалізовувати значні інфраструктурні проєкти в росії, фінансуючи державний бюджет рф, чим опосередковано підтримує російську військову агресію проти України.

Депутати закликають Міжвідомчу робочу групу з питань реалізації державної санкційної політики розглянути це звернення та вжити відповідних заходів для внесення Limak Holding до реєстру спонсорів війни.