Для безпеки дітей. У Дніпрі оновили аварійне футбольне поле в парку Новокодацький

o_1hbg9oi184731rm8180ek6i1etf6t

У Дніпрі завершили оновлення футбольного поля в парку Новокодацький. Ремонт розпочали після скарг від батьків дітей, які тут тренуються. На полі були численні ями, діти нерідко травмувались. Зараз усе поле вкриває рівнесенький газон. 

Модернізацію вже встиг оцінити одинадцятикласник Данило. Хлопець займається футболом більше ніж 10 років. На полі в парку Новокодацький Данило грає щодня, бо готується до змагань. 

«Раніше було не так зручно. Тренуватись доводилось на невеличкій рівній ділянці поля. Зараз для нас доступна вся його площа. Особисто я не травмувався (на невідремонтованому полі), але такі випадки траплялись з іншими», – зазначив Данило. 

Поле в парку Новокодацький це головна база для тренувань 4-х міських спортивних шкіл. Це понад 2 тисячі дітей. Вони тренуються цілий рік, зокрема й у зимовий період.

«Це єдине поле у Дніпрі, яке за розмірами підходить для проведення чемпіонатів України, області та міста. Було багато звернень від батьківських рад, керівництва спортивних шкіл щодо необхідності проведення ремонту. Поле було небезпечним для дітей. Капітальний ремонт зараз неможливо провести через постанову Кабміну № 590. Тому були замінені саме аварійні ділянки. Вкладено 640 кв. м штучної трави (синтетичне покриття)», – розповіла Анастасія Петренчук, заступниця директора департаменту парків та рекреації ДМР. 

Наступна точка інспекції – модульне захисне укриття біля Льодової арени (вул. Набережна Заводська, 53). Чергова по місту перевірила стан сховища та упевнилась, що в ньому можна перечекати ракетну небезпеку. 

«Укриття працює цілодобово та розраховано на 35-40 людей. Захисна споруда складається з 5 секцій. Вона була встановлена навесні цього року.  Поруч розташований великий спортивний об’єкт  та зупинка громадського транспорту. Укриття здатне захистити від ударної хвилі та уламків. Всередині є освітлення, встановлені лави. Поряд є урна для сміття та біотуалет. У сховищі регулярно прибирає КП «Молодіжне творче об?єднання». Закликаємо громадян не псувати майно в укритті та ставитись з відповідальністю до питань безпеки», – підсумувала Анастасія Петренчук.