Для безпеки дорожнього руху: у Дніпрі продовжують вкладати холодний асфальт на аварійних ділянках доріг

o_1hnlb460k18691nab1jq9153b88ia

У Дніпрі усувають аварійну ямковість холодним асфальтуванням. Такі ремонти виконують передусім для безпеки дорожнього руху. Нині по місту працюють чотири бригади. Зокрема й на просп. Лесі Українки.

Про це повідомляє міська влада Дніпра.

«Фрезеруємо яму, обробляємо її бітумною емульсією, засипаємо холодний асфальт і закатуємо. Рух транспорту не перекриваємо. Огороджуємо ділянку, де працюємо. Саме на цій ділянці проспекту плануємо вкласти 50 квадратних метрів асфальту», — каже керівник дорожньої бригади Михайло Небрат.

Дніпрянка Віра Василівна схвалює ремонт автошляхів: «Постійно користуюся громадським транспортом. Молодці, що ремонтують дороги. Це важлива справа, яку потрібно робити, адже це безпека у пересуванні».

Метод холодного асфальтування має низку переваг. Це  ефективність, швидкість ремонту в холодну пору. Він ідеально підходить для локального ремонту дрібних пошкоджень асфальтового покриття.

«Цю технологію застосовуємо наприкінці зими-початку весни вже не перший рік. Вона добре себе зарекомендувала. Зараз немає змоги працювати звичним гарячим асфальтом через його відсутність, а також мінливу погоду. Холодний асфальт можна укладати за низьких температур. Він зручно транспортується. Упродовж декількох тижнів проводимо такі аварійні ремонти. Нині зробили вже понад 50 об’єктів. Йдеться передусім про мости, шляхопроводи, а також дороги, де активно курсує громадський, транзитний транспорт», — розповів заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитро Коробов.

Він також зазначив: «Методом холодного асфальтування плануємо вкласти 4 тис. квадратних метрів. На сьогодні понад 2,5  тис. квадратних метрів вже відремонтували. Це тимчасовий ремонт — як пломба. Зі стабілізацією погоди вже ремонтуватимемо гарячим асфальтом, зокрема й ті ділянки, які зробили холодним асфальтуванням».