Для безпеки водіїв та пішоходів – по вул. Українській триває ремонт доріг

IMG_7620

З метою забезпечення безпеки для пішоходів та водіїв у місті Дніпро продовжується ремонт аварійних ділянок автошляхів. Зараз інтенсивно проводяться роботи на вулиці Українській (від вулиці Короленка до вулиці Михайла Грушевського), яка раніше вважалася аварійною.

«Ремонту тут не було декілька десятків років. Передбачено повністю замінити бордюрний камінь й оновити асфальтне покриття. Зараз вже зробили більше ніж 600 метрів бордюру, йде підготовка до асфальтування. Це приблизно 2 000 квадратних метрів», – розповідає начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитро Коробов. Місцевий мешканець Євген, який щодня ходив аварійною дорогою, ділиться: «Задоволений роботами, буде комфортно як ходити пішоходам, так й водіям проїжджати». «Раніше тут були глибокі ями, проїжджати на авто було важко, залишав ходову, а нині – одна радість буде їхати. Дякую за ремонт», – поділився водій Олексій Єгоров. 

За весь час робіт задіють близько десяти одиниць техніки та одну бригаду комунальників. «Роботи тут плануємо завершити за тиждень. Також з початку року відремонтували 700 тисяч кв. м аварійних доріг, до кінця 2023-го у планах ще 50 тисяч», – підсумував Дмитро Коробов.