Дніпро для малечі: як у місті працює дитячий мультифункціональний центр
![dnipro-dlia-ditei-1536x864](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/02/27/1709035630-f995i/conversions/dnipro-dlia-ditei-1536x864-amp.jpg)
У Дніпрі на базі комунального закладу “Палац творчості дітей та юнацтва” працює дитячий мультифункціональний центр. Тут відбуваються різноманітні майстер-класи, казкотерапія, крім цього є логопедичні заняття, «вокальні вправи», та найцікавіша і незвична – студія діджеїнгу, – передає «Наше Місто».
22 січня у Дніпрі відкрили надсучасний Дитячий мультифункціональний центр. Він запрацював на базі комунального закладу «Палац творчості дітей та юнацтва» ДМР. Відтепер там є студія звукозапису, ігрова зона, розвивальна кімната, кімната матері та дитини, комп’ютерний клас та кабінет психолога. Ремонт приміщення допомогла зробити міжнародна організація UNICEF.
Попри те, що центр відкрили нещодавно, популярність у Дніпрі він здобув досить швидко. Міжнародна організація довго працювала над тим, аби відкрити заклад саме у нашому місті. Тут втілюється проєкт “Спільно”. Отже, діти можуть проводити час спільно зі своїми батьками. Також тут є дуже цікаві та незвичайні заняття, які можуть відвідувати діти з родин з будь-яким матеріальним становищем.
Детальніше про роботу мультифункціонального центру дивіться у нашому сюжеті.