Дніпро доправив військовим чергову партію FPV-дронів

IMG_1824

Дніпро продовжує надавати українським оборонцям необхідну техніку. Після того, як мер Борис Філатов ініціював запуск однієї з перших в країні програм підтримки вітчизняного виробництва FPV-дронів, місто вже доставило на фронт понад сотню таких безпілотників. Нині військові отримали чергову партію цих дронів.«FPV-дрони реально зараз рішають на полі бою. Їхня суть в тому, що оператор, який ним керує, безпосередньо дивиться, куди дрон летить. Можна відкоригувати або спрямувати його точніше — щоб завдати удару. Тобто в реальному часі коригується точне попадання у мішень», — наголошує військовий Іван. 

Українські військові, яким раніше надіслали ці дрони, висловлюють подяку місту за системну підтримку.«Шановні мешканці міста Дніпра. Велика подяка вам від бійців підрозділу аеророзвідки 40-го окремого стрілецького батальйону за ваш внесок і участь у пришвидшенні нашої спільної перемоги», — говорять бійці. 

Отже, Дніпро, попри зміни в бюджетному законодавстві країни, планує і надалі придбавати необхідну техніку, автомобілі та обладнання для потреб фронту. Це постійно підкреслює мер Борис Філатов.

«Це вже третя передача (безпосередньо FPV-дронів, — ред.). Разом із попередніми доправили вже 105 дронів. Кожен дрон може нести на собі вибухівку, здатну знищити якусь броньовану техніку — зокрема танк. Сподіваємося, що ці дрони будуть корисними у знищенні ворожої техніки та сили. І також у захисті наших хлопців — їхніх життів і здоров’я», — наголосив секретар міськради Дніпра Олександр Санжара.

IMG_1788

IMG_1761

IMG_1793