Дніпро доправляє на фронт техніку та автівки. Із 650 машин для військових майже половина — джипи та кросовери
![o_1h7souhn9n7rng9184u17qcvpg34n](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2023/08/15/1692111154-jgxjz/conversions/o-1h7souhn9n7rng9184u17qcvpg34n-amp.jpg)
Місто Дніпро продовжує забезпечувати військові підрозділи, що перебувають на передовій, сучасною технікою, включаючи автівки, дрони та інші засоби. Щотижня місто надсилає необхідні ресурси на фронт, забезпечуючи військових всім необхідним. В цей час військові приймають новий партію транспортних засобів, включаючи п'ять нових японських пікапів "Toyota Hilux" та один позашляховик "Toyota Prado".
«Потрібні й великі автомобілі, і легкові. Для кожного з них знайдеться робота», — наголошує український армієць Олександр.
Крім того, на захисників були поставлені тепловізори, комплекти акумуляторів для радіостанцій, а також підсилювачі сигналу та ряд комп'ютерної техніки.
«У такі часи країна об’єднується заради Перемоги. Техніка нова, ефективна, вона виконує свої завдання за призначенням. Тому саме такими справами, я вірю, ми переможемо. Усі вірять. Слава Україні!» — зазначає військова Олена.
Зі свого боку, мер Дніпра Борис Філатов наголосив, що місто і надалі буде надавати українським захисникам всю необхідну допомогу, оскільки конфлікт триває, і наявна системна підтримка бійців залишається важливою у цій реальності.
«Передаємо додаткову партію допомоги нашим оборонцям. Дуже сумно, коли ми відправили вже 650 автівок нашим оборонцям — з них десь половина це кросовери та джипи, – а на 651-му джипі почали ставити дурні питання. Тому сьогодні наш такий маленький внесок у Перемогу. Далі купуватимемо і пікапи, і джипи, і вантажівки», — сказав Філатов.