Дніпро і далі системно допомагатиме рятувальникам, які стоять на першій лінії оборони. Філатов зустрівся з особовим складом ДСНС

IMG_7143

16 квітня мер Дніпра Борис Філатов приїхав до одного з пожежно-рятувальних підрозділів та зустрівся з особовим складом надзвичайників. Разом вони оглянули техніку та спецобладнання, придбане, зокрема, коштом міста, а також профільним міністерством та міжнародними партнерами Дніпра. «Дніпро є лідером за підсумком 2023 року у підтримці рятувальників. Нас можна порівняти, хіба що, зі столицею (хоча в нас не такі бюджети). Ми і далі допомагатимемо нашим рятувальникам. Сьогодні я казав їм слова подяки, адже вони стоять на першій лінії оборони», — наголосив Філатов.
Загалом в арсеналі рятувальників аварійно-рятувальна та інженерна техніка. Тут — снігоболотохід «Богун», евакуатор, багатотонні автоцистерни для води, різні аварійно-рятувальні машини, спецавтівки радіаційної та хімічної розвідки, генераторно-освітлювальне авто та транспорт мобільно-оперативної групи. Також — пересувний пункт управління та пересувна кухня, яка нині є єдиною в Україні. 
А ще — автодрабини, серед яких є одна з найвищих у країні. «Торік коштом міського бюджету (з допомогою міського голови та депутатського корпусу) для гарнізону ДСНС була придбана унікальна автодрабина німецького виробництва на 62 метри. Вона дуже допоможе нам у порятунку дніпрян (і не тільки), а також гасінні пожеж», — зауважив начальник Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області Юрій Корецький. Крім цього, місто також допомогло із забезпеченням рятувальників водолазним спорядженням.