«Дніпро_квітучий»: дніпряни показали, як прижилися дерева, які вони висадили торік у рамках акції

2022-05-18 17.18.56

У Дніпрі біля будинку ОСББ «Щасливий маєток» зазеленіли дерева, які з’явились торік у рамках акції #Дніпро_квітучий, передає Горсовет. Тоді мешканці висадили 30 дерев – клени, горобини, берези. На сьогодні прижились майже всі. 


«Ми бачимо, що голови правління цінують та тендітно піклуються про зелені насадження, і ми розуміємо, що це все недарма. Водночас мешканці висаджують ще й свої зелені насадження, чим і створюють рекреаційні зони біля свого будинку. За кілька років безстрокової акції, ініційованої міським головою, #Дніпро_Квітучий будинки ОСББ Дніпра висадили понад 1 000 дерев», – зазначив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.


Голова ОСББ «Щасливий маєток» Олена Марчак також додала: «Ми два роки тому висадили 33 клени, з них 30 прийнялись, а торік висаджували калину, горобину, березу та декілька саджанців клена. На жаль, лише дві березки зиму не пережили, але інші дерева наразі радують наших мешканців, і в свою чергу ми піклуємось про них, удобрюємо та поливаємо».

2022-05-18 17.19.08
Водночас за адресою вул. Набережна Перемоги мешканці будинків № 78 та № 80 разом з  департаментом правового забезпечення Дніпровської міської ради висадили понад 30 дерев та кущів у дворі будинку. Крім цього, вони прибрали територію та пофарбували дитячий майданчик. 


«У нас не прижились лише три саджанці, всі інші зелені насадження наразі прикрашають наш двір. У нас є активна група мешканців, яка із задоволенням доглядає за деревами та кущами. Крім цього, ми іноді влаштовуємо суботники», – зазначила місцева мешканка Інна Демідова.

Нагадаємо, у Дніпрі комунальники скошують траву, городяни доглядають за висадженими деревами.