Дніпро — лідер за обсягами закупівель для потреб оборони. Місто отримало почесний диплом Prozorro awards

IMG_20231228_125006_745

Дніпро вкотре визнано містом, яке купує найбільшу кількість техніки та устаткування для потреб оборони. Так напередодні під час заходу, організованого Міністерством економіки, Prozorro, низкою західних партнерів та у присутності дипломатичного корпусу, Дніпровську міськраду було нагороджено почесним дипломом «За найбільші обсяги закупівель для потреб оборони».

«Той факт, що Дніпро є абсолютним лідером у підтримці обороноздатності держави серед місцевого самоврядування, визнано вже всіма. І не лише місцевого самоврядування. За цифрами у тому ж Prozorro ми обійшли як інші міста, так і величезні державні корпорації з багатомільярдними бюджетами», — прокоментував отримання відзнаки мер Дніпра Борис Філатов.

Він також подякував дніпрянам-платникам податків, завдяки яким місто може тримати такий високий темп підтримки військових.

Як відомо, Дніпро щотижня доправляє на передову великі партії устаткування вартістю в десятки мільйонів гривень. Це дрони різних моделей, пікапи, вантажівки, комп?ютерну та іншу техніку, яку замовляють оборонці.