Дніпро на старті опалювального сезону: готовність 100 %

photo_2023-11-08 12.21.52

Дніпро на 100% готовий до початку опалювального сезону. Останнє допрацювання здійснили в одній з котелень на лівобережжі. Цього року були проведені заміни двох насосів, які використовувалися ще з часів будівництва цієї споруди. За словами майстрині котельні Наталії Постникової, без встановлення нових насосів не було б можливості створити резерв опалення, що є обов'язковим для кожної котельні в надзвичайних ситуаціях.

«До цього тут працювали насоси з 68 року. Монтажні роботи завершено, на сьогодні заплановано пробний пуск електродвигуна. Також ми замінили старі вікна на нові, аби котельна мала енергозбереження. У цілому вона забезпечує опаленням близько 200 будинків, 7 медичних закладів, 11 шкіл і 9 дитячих дошкільних закладів. Тож чекаємо розпорядження щодо початку опалювального сезону», – прокоментувала Наталія Постникова.

На цей момент Дніпро повністю готовий до опалювального сезону, оскільки тепловики виконали всі заплановані роботи у міжсезоння.

«Усього по місту ми замінили 63 насоси. Вони енергоощадні, тобто споживають менше електроенергії. Цьогоріч ми підготувались також і до надзвичайних ситуацій, і зробили це навіть краще, ніж торік. У нас є повний штат, усі забезпечені необхідними матеріалами та готові до будь-яких викликів», – запевняє директор КП «Теплоенерго» ДМР Андрій Клименко, який 8 листопада чергує по місту.

Він перевірив процес відновлення ізоляції в районі просп. П. Калнишевського, 58, де стара ізоляція вже була повністю зносилась. Щоб забезпечити повне теплопостачання для мешканців Дніпра, там було змонтовано близько 200 метрів нової ізоляції.

«Цьогоріч дуже тепла осінь, і по місту ще працюють бригади ізолювальників. Утеплення трубопроводів необхідне для зменшення теплових втрат. Бо це один з найважливіших аспектів енергозбереження у сучасному світі. До нашого підприємства, контакт-центру міської ради, а також до Громадської ради  надходять звернення від містян щодо відновлення ізоляції. Фахівці підприємства складають план з адресами, обсягами, і поступово адреси відпрацьовуються. Цьогоріч всього по місту в рамках підготовки до опалювального сезону замінено 42 км ізоляційного покриття», – прокоментував Андрій Клименко.

Крім того, міський інспектор провів огляд готовності пункту незламності за адресою: просп. Слобожанський, 137-А. Такі пункти об'єднання жителів Дніпра були вперше створені минулого року на базах комунальних підприємств, шкіл та в будівлях районних адміністрацій. Це зроблено з метою забезпечення можливості мешканцям у нашому місті отримати тепло, зарядити свої гаджети та випити гарячого чаю в разі відключення світла.

«Сьогодні ми відвідали пункт незламності, який готовий прийняти до 50 осіб. Попри невелику площу закладу, вдалось зробити окрему кімнату для матері та дитини і місце для відвідувачів з пухнастими друзями. Є генератор, запас технічної води, шанцевий інструмент, медичний куточок з необхідними ліками, а також різні розваги для дітей», – підсумував Андрій Клименко.

photo_2023-11-08 12.21.50

photo_2023-11-08 12.22.08