Дніпро накрила сильна злива: як комунальні служби впоралися з наслідками

o_1i0gbhn0a3ofdgl1mdl6l2125bbv

Дніпро накрив циклон зі зливами та грозами. На вулицях міста лише за декілька хвилин випала велика кількість опадів. Як і у будь-яку зливу, по місту працюють комунальники, які завжди напоготові, повідомляє Горсовет з посиланням на ДМР.

До диспетчерської служби КП «Міськсвітло» надійшов один виклик щодо обриву лінії зовнішнього освітлення. Аварійна бригада вже ліквідувала його. 

Щодо повалених дерев та зламаних гілок, то КП «Міськзеленбуд» продовжує фіксувати звернення містян. Всі заявки будуть відпрацьовані найближчим часом. 

Також в роботах з очищення проїзної частини від намивів задіяно 40 дорожніх робітників та 5 одиниць техніки. 

Паралельно по місту працює і 7 бригад КП «УРЕА», які очищують зливові решітки від нанесеного сміття та розчищають колектори, аби дощова вода швидше туди стікала. А на деяких локаціях комунальники зняли решітки з колодязів для швидкої ліквідації калюж. 

У Дніпрі системно та планово продовжують ремонтувати дощоприймачі, колодязі, колектори, а також своєчасно їх очищати. Тож наразі критичних ситуацій в місті немає. 

Через цю негоду в місті випала значна кількість опадів, через що на деяких локаціях утворилися короткочасні озера. Але через 20 хвилин на всіх проблемних точках калюжі вже не фіксувалися, адже зливова система працює в повну міру своїх можливостей і проблема була лише в кількості опадів, яка випала за короткий проміжок часу.

o_1i0gbhn0a70lam81kmk1a9c1dggc4o_1i0gbhn0a162ki1a1cglbhk87dc2