Дніпро відзначає День Державного прапора
![1692772942239 (1)](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2023/08/23/1692783075-bwtzs/conversions/1692772942239-1-amp.jpg)
Уранці 23 серпня у місті Дніпро відбулося урочисте підняття національного прапора. До участі у цій церемонії були запрошені українські військові, а також приєдналися керівники міської та обласної адміністрацій.«Як наш Державний прапор майорить над мирними містами, так само здійметься і над всіма деокупованими територіями. Символ тепла єдності та спраглості до свободи. Знані у всьому світі кольори мужності та незламності», — сказав мер Дніпра Борис Філатов, наголосивши, що місто продовжує системно допомагати. Пам’ять всіх полеглих у війні з росією тут вшанували хвилиною мовчання. «Наш. Рідний. Він із сині українського неба і золота пшеничного колосся. Державний прапор. Його ретельно ховали від загарбника мешканці окупованих населених пунктів. А потім розгортали, зустрічаючи оборонців», — сказав керівник ДніпроОВА Сергій Лисак