Дніпро відзначає День Незалежності України

o_1h8j89icsqfu197o1mnj2lcvjs42e

У ранковий час 24 серпня в Дніпрі, на Алеї пам’яті, зібралися військовослужбовці, керівники міської та обласної влади, представники правоохоронних органів та звичайні містяни. Присутні віддали шану всім тим, хто віддав своє життя в боротьбі за вільне та мирне майбутнє держави, здійснивши хвилину мовчання. Під час офіційної частини також було посмертно нагороджено кілька оборонців країни.

«Хвилина мовчання за загиблими оборонцями. Щира молитва. Нагороди, які завжди дбайливо берегтимуть їхні рідні. І квіти – на знак того, що ніколи подвиг не буде забутий. Слава Героям!» — зазначив керівник ДніпроОВА Сергій Лисак. 

Багато людей прийшли на Алею пам’яті вбраними у вишиванки та принесли українські прапори.

«Цей День Незалежності припадає на півтора року з дня початку повномасштабної війни росії проти України. Важкої боротьби за свободу, що почалася майже десять років тому, а насправді — триває століттями. Ми знаємо, якою ціною здобувається кожен новий день для українських міст. І знаємо, що нам треба бути гідними тих, хто у пеклі війни боронить усю нашу державу», — наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Мешканці Дніпра кажуть, що під час свят в умовах війни вони знову переосмислюють не лише їх значення та важливість, але й свою власну роль у боротьбі країни за свободу. Вони розуміють необхідність залишатися єдними та продовжувати надавати підтримку Збройним Силам та один одному, незважаючи на всі труднощі.