Дніпро відзначив найактивніших волонтерів нашого міста серед молоді

nzqP6E39GMGD83zCo28R

У Дніпрі нагородили активну молодь, що вже протягом декількох років підтримує волонтерські ініціативи, з нагоди Міжнародного дня волонтерів. Одним з визнаних став Андрій Ачіпенок, який з 2014 року долучився до волонтерської діяльності. Під час повномасштабного конфлікту він вирішив приділити увагу порятунку чотирилапих друзів – поранених тварин. Роблячи це в складі ГО "Save Animals Ukraine", він евакуює поранених тварин та доставляє їжу на території, що не контролюються.

«Нині ми почали вакцинувати від сказу тваринок на деокупованих територіях. У планах - почати гуманний процес зменшення популяції тваринок шляхом стерилізації. Звісно, що після перемоги ми продовжимо нашу справу, адже допомога тваринам потрібна завжди, бо в мирний час проблема з безхатніми тваринами залишиться. А сьогоднішня відзнака від Дніпра – це додаткова мотивація, бо ти розумієш, що це робиться недарма», - прокоментував волонтер ГО «Save Animals Ukraine» Андрій Апіченок.

Отримала відзнаку від міста і Ганна Самойленко. Дівчина у складі ГО «Хелпери Дніпра» раніше волонтерила на різних заходах, а з початку повномасштабного вторгнення активно допомагає нашим воїнам.

«Такі заходи дуже необхідні, адже волонтерам потрібно завжди дякувати. Для них це мотивація не вигорати, а працювати далі задля нашої перемогти», - прокоментувала голова ГО «Хелпери Дніпра» Ганна Самойленко.

Усього сьогодні відзначили 64 молодих волонтерів, з них 17 отримали Подяки   міського голови  Дніпра Бориса Філатова за вагомий внесок у волонтерський рух. 47 юних волонтерів отримали  подарунки та подяки від партнерських громадських організацій та благодійних фондів. 

«Сьогодні ми відзначили тих, хто волонтерить не лише з початку повномасштабного вторгнення, а й з 2014 року. Це молодь, яка співпрацює з військовими, з містом, з переселенцями та допомагає нашим чотирилапим друзям. Їх нагородили подяками від міського голови, департаменту молодіжної політики, Молодіжного центру Дніпра та від різних громадських організацій. І я бачу по їх реакції, що їм важлива ця підтримка, бо волонтерська діяльність дуже часто призводить до вигорання. Тож важливо підтримувати волонтерів, аби дарувати їм мотивацію рухатись далі та разом працювати задля нашої перемоги», - зазначив в.о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Сергій Луденський.