Дніпро здобув звання «Людяна громада» — як місто, що опікується найбільшою в країні кількістю переселенців

5TNrtL1XLmHtMzZzT3dv

Під час XVII Українського муніципального форуму, який зібрав представників майже 400 громад, європейських муніципалітетів, міжнародних інституцій і дипломатичних представництв, місто Дніпро було удостоєне нагороди "Людяна громада". На сьогоднішній день місто прийняло найбільшу кількість переселенців в країні і надало їм необхідну підтримку. За офіційною статистикою, з 2014 року Дніпро став новим домом для майже 180 тисяч людей із східних областей, що становить майже шосту частину населення міста. Мер Борис Філатов підкреслив, що у Дніпрі завжди готові надавати підтримку всім, хто цього потребує.

«Почесна та надзвичайно зворушлива нагорода. І особливо знаково отримати її у День волонтера. Бо багато в чому все це стало можливим саме завдяки їм – від тих, хто власноруч в’яже по декілька пар теплих шкарпеток на фронт чи після роботи йде допомагати у шелтери, і до тих, хто має змогу домовлятися про великі партії допомоги з-за кордону. Все це завдяки всім нашим людям, що стали найкращим прикладом одне для одного», — прокоментував він.

Як відомо, за дорученням мера Дніпра Бориса Філатова профільні департаменти мерії працюють над тим, аби допомагати вимушеним переселенцям із пошуком роботи, питаннями житла та різних соціальних, медичних чи юридичних послуг — як для людей, так і для релокованих підприємств.