"Дніпрогаз" встановив новий ШГРП RGC Production у Соборному районі

photo_2022-04-27_12-49-21

В умовах воєнного стану спеціалісти АТ «Дніпрогаз» щоденно стежать за станом газорозподільної системи Дніпра і Дніпровського району та продовжують виконувати важливі заходи щодо забезпечення сталого та надійного розподілу газу.

Робота критичної інфраструктури сьогодні має особливо важливе значення. Тому технічний персонал АТ “Дніпрогаз” продовжує модернізацію мереж і газового обладнання. З цією метою нещодавно у Соборному районі Дніпра було встановлено новий шафовий газорегуляторний пункт виробництва заводу RGC Production. Нове обладнання забезпечить безаварійну доставку газу для понад 2,5 тис побутових клієнтів.  

Забезпечення стабільного розподілу газу, оперативного відновлення газопостачання, виконання необхідних аварійних робіт та модернізації мереж безпосередньо залежить від своєчасного надходження коштів від клієнтів за послуги з доставки газу. Ми дякуємо тим, хто розраховується за розподіл енергоресурсу в повному обсязі та нагадуємо, що сплатити за послуги АТ "Дніпрогаз" можна без комісії через онлайн сервіси 104.ua.

Підтримуємо економічний фронт! Працюємо для нашої Перемоги!