Дніпропетровщина готова до можливого збільшення переселенців - голова облради Микола Лукашук

лукашук

Про переселенців та обстріли за минулу ніч на Дніпропетровщині під час брифінгу 5 квітня розповів голова обласної ради, заступник голови Ради оборони області Микола Лукашук, передає Горсовет.

Наразі в нашій області трохи більше 35 000 вимушених переселенців. Всі вони мають житло та забезпечені усім необхідним. Дехто зупинився у друзів або орендує, інші знаходяться на забезпеченні громад. Область готова до прийому ще більшої кількості людей, якщо це буде потрібно", - зазначив Лукашук.

Уночі 5 квітня був ракетний обстріл у Синельниківському районі. Професійно спрацювали ППО – ракети знищено. 

Окрім того, був обстріл Новомихайлівської ОТГ, куди прилетіло декілька касетних ракет із забороненою системою «Смерч». 

Такі ракети підриваються не коли впали у землю, а раніше, розкидаючи міни, які за 35-40 годин знищуються самостійно. Одна із жінок, вийшовши на город, взяла у руки таку міну і загинула. Це вже третя смерть в області внаслідок необережного поводження з боєприпасами. Тому  вкотре закликаємо людей не торкатися підозрілих речей, схожих на боєприпаси. Одразу слід викликати поліцію, ДСНС», – наголосив Микола Лукашук.

За його словами, в цілому ситуація на Дніпропетровщині за всіма напрямками контрольована. Входу ворожих військ на територію немає. Область під надійним захистом ЗСУ. 

Раніше ми повідомляли, Такими людьми должна гордиться страна: как терапевт Ирина Язова спасала людей в Буче.