Дніпропетровщина отримала понад 1,5 тис. ноутбуків для школярів Нікопольського району

3-1000x675

Дніпропетровська область отримала понад 1,5 тис. нових ноутбуків для школярів Нікопольщини. Технічне поповнення – від Фундації першої леді Олени Зеленської. Гаджети допомагатимуть дітям в онлайн навчанні. Про це повідомили в ОВА. 

«Нікопольський район потерпає від постійних ворожих обстрілів. Й через безпекову ситуацію школярі змушені здобувати знання онлайн. Ноутбуки допоможуть їм під час дистанційки. Попри війну наші діти повинні вчитися. Маємо дбати про їхню безпеку й розвиток», – наголосив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. 

Комп’ютери для учнів 5-11 класів ліцеїв та гімназій Нікопольщини. Хлопців і дівчат з багатодітних або малозабезпечених родин, переселенців. Тих, чиї батьки захищають країну. Оселі яких пошкоджені або зруйновані.

Мирівська громада отримала 84 лептопи. Начальниця місцевого відділу освіти, молоді та спорту Юлія Присташ зазначила, що це суттєва кількість.

«Відчутна допомога нашим дітям в такий складний час. Адже вони не мають змоги навчатися офлайн. Ворог обстрілює район практично кожного дня. Гатить й по школах», – розповіла Юлія Присташ.

Директорка однієї з Нікопольських гімназій Олена додала, що техніки багато не буває. Отримані девайси розподілять між тими учнями, які їх дійсно потребують.

«Освітяни сумлінно готувалися до навчального року. У місті була проведена велика робота. Зокрема й по облаштуванню шкільних укриттів. Вони естетично оформлені, з інтернетом. Там безпечно. Якщо лунає повітряна тривога, педагоги проводять там онлайн-уроки. Діти ж приєднуються до занять з дому», – сказала пані Олена. 

Загалом у минулому навчальному році регіон отримав понад 14 тис. гаджетів: планшетів, хромбуків й ноутбуків. Все завдяки підтримці міжнародних партнерів.

За матеріалами Дніпро ТV.