Дніпровська тероборона показала роботу свого снайпера. Відео
![MyCollages - 2022-11-14T164758.315](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/11/14/1668437299-o3qzy/conversions/mycollages-2022-11-14t164758315-amp.jpg)
Окрема бригада територіальної оборони Дніпра оприлюднила відео, на якому можна побачити роботу українського снайпера, повідомляє Gorsovet.
У повідомленні Регіонального управління Сил територіальної оборони "Схід" ЗСУ вказано, що снайпер озброєний гвинтівкою 308 калібру, яка входить до топу найкращих в армії України.
Снайпер 231 окремого батальйону Окрема бригада територіальної оборони м. Дніпро продовжує впевнено роздавати "лящі" окупантам зі своєї гвинтівки 308 калібру
Підсумок: орк-виглядайло - 200, його посіпака, який почав вести хаотичний вогонь - 300. Смерть ворогам! - йдеться у повідомленні Регіонального управління Сил територіальної оборони "Схід" ЗСУ.
Нагадаємо, мінометники бригади з Дніпропетровщини атакують вагнерівців під Соледаром. А десантники бригади з Дніпропетровщини демілітаризували російських окупантів під Луганськом.