Дніпровська вчителька приєдналася до створення найбільшої зв'язаної мапи України

2-1-5

“Зв’язані Україною”. До дня Соборності майстрині з різних куточків країни зв’язали гачком найбільшу мапу України розміром 120 на 81 см. Ниток на її створення знадобилося понад 4 кілометри. Одна з учасниць проєкту – дніпровська вчителька молодших класів Світлана Дмитрієва.

У День Соборності у Києві зареєстрували унікальний рукодільний рекорд — найбільшу мапу України, яку зв’язали гачком. До її створення долучилося 30 майстринь. Серед них і пані Світлана з Дніпра.

“Ми мали розібрати кожен свою область, але дівчата так швидко все розібрали, і мені дісталася Івано-Франківська. Ми між собою не спілкувалися, кожен в’язав окремо. Це була дуже важлива і ювілейна робота, тому що було важливо попасти в межі цієї області, тому що розумієш, що до тебе мають приєднатися в міліметрах інші люди, які в’язали”, – розповіла вчителька початкових класів НВК №66 Світлана Дмитрієва.

Жінка почала займатися в’язанням три роки тому. Зараз це хобі для неї спосіб відволіктися від жахів війни та допомоги нашій армії.

“Ми плели серденьки, в’язали браслети для військових і назбирали майже 183 тисячі гривень. Кошти пішли на потреби ЗСУ і на дрон, який ми назвали “В’язана пташка”, який допомагав нашим хлопцям звільняти Херсонську область”, – каже Світлана.
А от працює Світлана вчителькою молодших класів. Колеги були дійсно в захваті від роботи жінки. Усі вчителі ходять з авторськими зв’язаними сумочками.

“З пані Світланою ми разом працюємо вже 17 років. Це дуже відповідальна, талановита та творча людина. Участь пані Світлани в рекорді України мене вразила. Я рада долі, що саме такі вчителі викладають в нашому закладі. Вони виховують патріота та громадянина”, – зазначила заступниця директора НВК №66 Вікторія Курило.

Любов до всього українського жінка передає і дітям в школі.

“У своєму класі я вишила і повісила трохи меншу мапу, ніж ми створили з дівчатами. Кожна область тут має свій орнамент і свій малюнок. Як вчителю, мені дуже важливо розповідати дітям про історію нашої країни, її ідентичність. Про традиції ми зараз вивчаємо”, – сказала Світлана.
Зв’язану мапу-рекордсменку мають намір виставити на благодійному аукціоні, аби виручені кошти задонатити на потреби армії. Сама ж Світлана не зупиняється на досягнутому. У планах жінки створити мапу разом зі школярами.

 

За матеріалами ДніпроTV.