Дніпровські комунальники продовжують наводити лад у місті, фарбують стійки світильників, миють ліхтарі: де проводять роботи

o_1hpvuh23tlv91n3u1bdf4sm1eaka

У Дніпрі активно триває весняне прибирання. Комунальні служби працюють у різних районах міста.  27 березня у зеленій зоні ж/м Ломівський бригади  КП «Міськсвітло» фарбують стійки світильників та миють скляні елементи ліхтарів.

«Стійки світильників фарбуємо антикорозійною фарбою. Вона більш стійка до різних погодних умов, а відтак – і служить довше. Паралельно проводимо ревізію з’єднань на світильниках. У разі несправностей ремонтуємо чи міняємо лампи. На цій алеї постійно гуляють місцеві мешканці, тому готуємо світильники, аби все було справним й естетично виглядало. Через чисті світильники й світла більше. Подібні роботи упродовж весни проводитимемо ще на алеї просп. Дмитра Яворницького та ж/м Лівобережний. Йдеться про близько 260 світильників», — розповів  начальник експлуатаційно-технічного району № 3 КП «Міськсвітло» Олег Коротушенко.

Місцева мешканка Людмила цього ранку разом із подругою гуляла алеєю, вона схвалює роботу комунальних служб.

«Приємно, що працівники ретельно миють світильники, опори фарбують. Словом, наводять нам тут красу. Це так важливо, що попри війну життя не зупиняється. Комунальники повним ходом наводять лад, ремонтують, прибирають дороги. Вдячні за їхню працю!» — говорить пані Людмила.

За словами головної спеціалістки відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Валерії Лукомець, по місту нині проводиться низка видів робіт із весняного прибирання.

«Комунальні служби працюють у різних районах міста. Серед іншого йдеться про прибирання на автошляхах. Там працюють пилососи, спецмашини, які очищають асфальт, колесовідбійний брус. Також триває прочищення дощоприймачів, обрізання та омолодження дерев тощо. Готуємося до літнього сезону, аби містяни, зокрема й алергики, дітки, не дихали пилом, який накопичився за зиму», — додала Валерія Лукомець.