Дніпрян чекає феєрична "Ніч у цирку" (ФОТО)

Яскрава арена-03

Лише раз на рік, напередодні новорічних свят, і тільки у Дніпровському державному цирку завдяки підтримці програми "Культурна столиця", можна побачити шоу нового формату - "Ніч у цирку". Цього року воно відбудеться 10 грудня. А 12 грудня пройдуть 2 гала-вистави найкращих юних артистів циркового мистецтва України. 

Про це повідомляє "Горсовет".

Уже одинадцятий рік у грудні у Дніпрі громадська організація "Яскрава країна" проводить Міжнародний фестиваль дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва "Яскрава Арена Дніпра". Цьогоріч оргкомітет фестивалю отримав понад 350 заявок із 10 областей України і для показу журі відібрав 160 номерів. Крім того, до Дніпра знову планують приїхати учасники з Угорщини, Білорусі та Польщі, які минулого року не потрапили на фестиваль через карантин.

Яскрава арена_Oбласова

Наш цирк є унікальним в Європі. Таким його роблять і висота купола, і особливість архітектури, і наявність двох манежів. І я подумала: якщо в нашому місті є такий унікальний цирк, то чому б йому, як магнітом, не притягувати унікальних циркових дітей, – розповідає директорка ГО і фестивалю Ольга Обласова.   

Гран-прі "Яскравої арени Дніпра" приїздять виборювати гімнасти, акробати, еквілібристи, жонглери від 5 до 16 років з усіх куточків України та з-за кордону. Юні артисти радіють не лише перемогам на дніпровському фестивалі, а й самій можливості показати свої номери на арені справжнього цирку. Адже вихованці деяких студій змушені виступати на пристосованих сценах.   

Фестивалі такого рівня – це завжди свято. Свято, перш за все, для наших дітей. Вони – найталановитіші: в усьому світі вважається, що саме українська дитяча циркова школа – одна з найкращих, – говорить Ігор Хлібосолов, гендиректор Криворізького державного цирку, член журі "Яскравої арени Дніпра". 

Яскрава арена-01

10 і 11 грудня юні циркові артисти демонструватимуть свої таланти та уміння у традиційних циркових жанрах: повітряна і партерна гімнастика, жонглювання, еквілібр, каучук, акробатика та оригінальний жанр. Оцінюватиме номери, як завжди, фахове журі, до якого входять заслужені діячі культури і мистецтв, провідні фахівці циркового мистецтва України, директори українських цирків та режисери. 

Я багато їжджу фестивалями, але дніпровський фестиваль особливо люблю, тому що тут завжди така велика кількість оригінальних номерів, що з неї можна вибрати найбільш якісні, –  говорить народна артистка України Людмила Шевченко, у минулому відома повітряна гімнастка, акробатка та дресирувальниця тигрів і левів, яка зараз очолює громадську організацію "Національний Фонд Розвитку Циркового Мистецтва ім. Володимира Шевченка".  

  Яскрава арена-02

Найкращі учасники конкурсу здобудуть не лише дипломи та призи, а й можливість виступити для публіки: у шоу "Ніч у цирку" 10 грудня о 20:00 та у гала-виставах 12 грудня, о 12:00 та 16:00. 

Ніч у цирку_2021Гала-вистави у цирку-2021 

Наша довідка.

Уперше циркове шоу для дорослих у Дніпрі показали 2018 року. Воно одразу викликало велику цікавість у містян, і його вирішили зробити постійним. На глядачів знову чекає захоплива історія, вражаючі спецефекти, незвичні жанри. Це сучасне шоу ламає стереотипи про цирк і точно нікого не залишить байдужим, обіцяють організатори. 

Квитки на ці події уже можна придбати за посиланнями: 

https://dnepr.internet-bilet.ua/ru/shou-novogo-formata-noch-v-tsirke?fbclid=IwAR0ar3NQZmdazxCUX3jWwds4gdXkvMrxr3aJBybm7JhD5RTMexJEhKkO78M

https://dnepr.internet-bilet.ua/ru/gala-vistava-yaskrava-arena-dnipra?fbclid=IwAR2AT4BtQY11JhF8DPDfBKvGU71jhICEA8iXGTy4yGx_Ft1u-wJA9-q7d98

Або запланувати онлайн-перегляд гала-вистав на сторінках ГО "Яскрава Країна" у Facebook (www.facebook.com/jaskrava) та YouTube (https://www.youtube.com/user/jaskravakraina)