Дніпрянин посів третє місце у боротьбі за звання кращого фізика України

mycollages-2024-05-18t211411.488

Дніпрянин посів третє місце у боротьбі за звання кращого фізика України. Викладач дніпровської гімназії №136 Ярослав Федько взяв участь у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року -2024». Про це повідомляє “Наше місто”.

Всеукраїнський конкурс проходив на базі Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради. За звання найкращого вчителя фізики змагалися 12 фіналістів з усієї країни.

 Учасники конкурсу виконували фізичний експеримент та проводили уроки для ліцеїстів 9-10 класів. Конкурсна комісія оцінювала учасників за різними критеріями, зокрема, за ефективність викладання та інноваційність підходів до навчання. Ярослав Юрійович продемонстрував найкращі результати. Вітаємо та не зупиняємося, – йдеться у повідомленні НВО №136.


Про перемогу Ярослава Федька у соцмережі написала також і його дружина. 

Мій чоловік везе призове третє місце в наше Дніпро! Чи хотілось йому перемогти – безумовно! Чи переміг він самого себе – однозначно так! Він зовсім інший , прокачаний, вмотивований і з великою вірою, що він ще може змінити вектор сучасної української освіти, – написала Тетяна Єфанова.


Нагадаємо, що у лютому 2024 Ярослав Федько став кращим викладачем фізики Дніпропетровщини, вигравши фінал конкурсу «Вчитель року» серед фізиків нашої області. За перемогу змагалися понад 40 його колег з різних куточків регіону.