Дніпрянка про ворожу атаку на гуртожиток: мене врятувала пекінська капуста
![hurtozhytok.jpg16](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/01/08/1704706262-egxgc/conversions/hurtozhytokjpg16-amp.jpg)
У неділю, 7 січня, у Дніпрі на місці нічної ворожої атаки “шахедами” по багатоповерховому гуртожитку люди розбирали завали у своєму житлі. Дві жінки збирали речі у маленькій кімнаті, де прямо біля узголів’я дивана в стіну врізалися уламки. Тут завжди спить мій син, каже одна з жінок. Під час повітряної тривоги родина пішла в укриття й це врятувало всім життя. Про це пише “Наше місто”
Увесь будинок та територія навколо – у битому склі. На подвір’ї чоловіки намагаються врятувати те, що залишилося після вибуху від їхніх автівок. А у гуртожитку мешканці збирають вцілілі речі.
Продовження читайте у матеріалі «Наше місто».