До 1 млн матеріальної допомоги отримають власники постраждалих квартир ЖК «Женева» у Дніпрі

СЮЖ_ЖЕНЕВА_ДОПЛАТИ_ЗАЕЦ_лого

Міська рада Дніпра продовжує допомагати мешканцям, житло яких постраждало внаслідок ворожих ракетних атак рф. Для цього у місті діє муніципальна програма підтримки. До 1 млн гривень матеріальної допомоги отримають власники постраждалих квартир ЖК «Женева». Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Без вікон, із розтрощеними стелями та стінами. Через два тижні після ракетного влучання такий жахливий вигляд має ЖК «Женева» у Дніпрі.

Більшу частину побутового сміття комунальники прибрали протягом доби після прильоту.
Зараз розбирають завали на верхньому поверсі.

«Хотілося б подякувати всім рятувальникам, поліції, Службі безпеки України, комунальникам які одразу, з першого дня комплексно розбирали завали. Це було дійсно дуже важливо з початку, з першої години все розчистити, а потім вже планувати, що робити далі», — каже юристка ОСББ «Женева-2» Ольга Погрібна.

Нині у Дніпрі вирішують, як саме допомогти постраждалим власникам квартир.

«Тим мешканцям, хто повністю втратив своє житло, їм обіцяють виплатити до мільйона гривень. Тим жильцям, у яких розбиті вікна, обіцяють відшкодувати їхні витрати на відновлення вікон», — пояснює голова правління ОСББ «Женева-2» Дмитро Хамазін.

З початком війни рф проти України у Дніпрі запровадили муніципальну програму допомоги. Нею вже скористалися мешканці постраждалих будинків, у тому числі ті, хто жили у будинку 118 на Перемозі.

«Звичайно комплекс “Женева” — вони так само є нашими городянами, так само сплачують податки в наш бюджет, на них так само розповсюджується ця програма. Вони звертаються до адміністрації Центрального району, вона робить акти обстеження і відповідно на підставі цих актів іде звернення вже на міську раду, і міська рада приймає рішення про виплату цих коштів», — зазначає секретар міської ради Дніпра Олександр Санжара.

Зараз проводиться технічна комісія, яка і визначить ступінь пошкодження кожної квартири у ЖК «Женева».

«Відшкодуванню збитків мешканці, звісно, зраділи дуже сильно. Багато хто не вірив у це, що нам допоможуть. Та влада пообіцяла й будемо сподіватися, що вона дотримає слово», — підсумовує голова правління ОСББ «Женева-2» Дмитро Хамазін.

Після завершення обстеження і будуть зрозумілі суми матеріальної допомоги.