До безкоштовних консультацій для підприємців у Центрі підтримки бізнесу долучилися і фахівці у сфері нерухомого майна та земельних відносин

photo_2023-12-07_13-26-05

У Дніпрі функціонує Центр підтримки бізнесу, розташований на базі "Прозорого офісу" по вулиці Слобожанський, 8. Його створення стало можливим завдяки підтримці міського голови Бориса Філатова в рамках муніципальної комплексної програми розвитку малого та середнього підприємства в місті на період з 2023 по 2027 роки.


Отже, у даному закладі доступні безкоштовні консультації від бізнес-експертів, спрямовані на допомогу у веденні та розвитку власної справи. Серед широкого спектру напрямків надання порад варто відзначити такі сфери, як банківська діяльність, маркетинг, продажі, стратегії просування бізнесу, бухгалтерський облік, системний розвиток компаній, а також питання отримання грантів тощо. Недавно область безкоштовних консультацій була розширена, і тепер двічі на тиждень, у вівторок та четвер, надають консультації щодо нерухомого майна та земельних відносин.


«Консультуємо підприємців щодо оформлення документів на нерухоме майно, землю, зокрема й договору оренди, технічного паспорта. Якщо раніше вже були оформлені документи, то допомагаємо перевірити чи правильно все було зроблено, в узаконенні тих чи інших правоустановчих документів. Маємо багато схвальних відгуків від людей. В одному місці можна отримати безкоштовні консультації за вузьконаправленою тематикою», – говорить менеджерка компанії ТОВ «Бюро оцінки» Ірина Закопко.

У Центрі підтримки бізнесу у місті Дніпро надають безкоштовні консультації підприємцям або тим, хто планує розпочати власний бізнес. Експертні поради отримати можна від Тетяни Казанцевої, засновниці освітнього центру "Бухгалтер майбутнього", та Юлії Носенко, співзасновниці компанії "ВВ центр".


«Консультуємо і допомагаємо від самого початку, тобто зареєструвати особу-підприємця. Супроводжуємо увесь шлях. Пояснюємо де і що сплатити, куди йти і що робити. Як працювати у кабінеті платника податків», – каже Тетяна Казанцева.
«Ще один напрям консультацій – це допомога в отриманні грантів. А для цього зазвичай потрібен бізнес-план. Тож і допомагаємо у його складанні, починаючи від бізнес-ідеї. Коли підприємець його отримав, консультуємо і в його веденні, оскільки там теж є певна звітність тощо», – додає Юлія Носенко.


За словами заступниці начальника управління регуляторної політики та розвитку підприємництва департаменту правового забезпечення ДМР Ольги Мороз, за майже півтора місця роботи центру проконсультували вже 200 осіб.


«Тут консультації можуть отримати не лише місцеві, а й представники релокованого бізнесу, які перевезли його до Дніпра. За графіком працюють представники чотирьох банків. До послуг відвідувачів центру й мініковоркінг, де за обладнаними робочими місцями можна безкоштовно попрацювати. Є можливість проводити різні лекції, семінари у конференц-залі «Прозорого офісу». Словом, це місце можна назвати осередком для комунікації з підприємцями», – підкреслила Ольга Мороз.