До Дніпра прибула ще одна партія спецтехніки з Японії, великі поставки якої анонсував міський голова Філатов

img_9190-883x662

Японія визначила Дніпро одним із ключових міст у відбудові України, тому й надалі надає місту підтримку. Після нещодавнього візиту мера Бориса Філатова до Японії було домовлено про постачання до Дніпра протягом наступних двох років понад 50 потужних генераторів та 40 одиниць різної спецтехніки. Перші три фронтальні навантажувачі Komatsu вже прибули до міста. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

«Дніпро дуже плідно працює з урядом Японії стосовно отримання важкої комунальної техніки, яку ми використовуємо у всіх напрямках нашого міського господарства. Техніка дуже потужна та сучасна. Як кажуть наші фахівці, у цьому класі, якщо порівнювати з автівками, це — Mercedes. Ми і далі отримуватимемо техніку, яка допомагатиме місту утримати оборону та тримати в гідних умовах наше комунальне господарство», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов.

Міський голова Дніпра Борис Філатов висловив щиру вдячність уряду та народу Японії за всебічну підтримку міста та всієї країни у цей складний час повномасштабної війни.

Завдяки безоплатно наданій Японією техніці, місто зможе не лише ефективніше долати наслідки російських обстрілів, але й значно пришвидшити процес розбору завалів та утилізації уламків.

Під час офіційного візиту Філатова до Осаки також було підписано угоду про співпрацю з цим потужним японським мегаполісом, яка передбачає значну допомогу Дніпру у його повоєнному відновленні.

За матеріалами Наше Місто.