До КП «Міськзеленбуд» надійшли 32 заявки щодо повалення дерев. Оперативна ліквідація наслідків негоди у Дніпрі

photo_2024-04-16_12-14-52 (2)

У Дніпрі оперативно ліквідовують наслідки негоди. Кипіла робота по Донецькому шосе, 126. «Тут прибираємо повалену тополю. Задіяли чотири одиниці техніки: трактор, дробарку та дві машини для вивезення гілля. До кінця робочого дня уже все буде прибрано. Усього до нас надійшло 32 заявки щодо повалених дерев. З них уже ліквідували 10. Продовжуємо працювати», — зауважив Андрій Аубув, садівник КП «Міськзеленбуд» Дніпровської міськради.

Відновлювальні роботи продовжувались від ночі. «Злива була сильна, шквальний вітер. Звісно, був деревопад. Але у нас від ночі працювали комунальні служби. Уночі працювали 2 бригади «Міськзеленбуду», бригада КП «Міськсвітло» та 4 аварійні бригади, що розчищали ливнівки.

Щодо повалених дерев надійшли 32 заявки і 9 - до КП «Міськсвітло» щодо обривів (4 обриви лінії зовнішнього освітлення та 5 обривів лінії інтернет-провайдерів та інших абонентів)», — зазначила Валерія Лукомець, головна спеціалістка відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міської ради.
На ранок уже диспетчерська служба зареєструвала: 4 обриви лінії зовнішнього освітлення та 2 аварійні електроопори.

«Якщо ви побачили у себе повалене дерево після негоди чи аварійне гілля – телефонуйте на єдину гарячу лінію Дніпра. Там усе фіксують й у онлайн-режимі швидко передають до відповідних служб», — підсумувала Валерія Лукомець.