До Музею історії Дніпра повертається квест-екскурсія про солодощі нашого міста та області

maxresdefault (33)

Пошуки інгредієнтів та створення власної шоколадки. У Музеї історії Дніпра оновили квест-екскурсію про солодощі нашого міста та області. Експозиція включає обгортки солодощів, пакування, приладдя та найголовніше – історії. Долучитися до поповнення цієї виставки може кожен бажаючий. Для цього необхідно звернутись на сторінку музею у соцмережах. Там же можна дізнатись і дати проведення екскурсій і квестів.

У музеї історії Дніпра відновили і доповнили квест-екскурсію про смаколики нашого регіону.

“Смачний квест, так би мовити, історія на смак — історія дніпровських солодощів. Тобто через історію солодощів, шоколаду, різноманітних смаколиків, кексів, пряників і печива, ми ще й торкаємося історії міста. Дізнаємося, чи були у нас кондитерські 100 років тому, чи любили солодощі козаки і взагалі був шоколад і смакували його наші містяни”, – розповіла старша наукова співробітниця КП “Музей історії Дніпра” Олена Нелюб.
Сама ідея квесту родом із Донецька. Пані Олена її змінила відповідно до історії нашого регіону та додала майстерню.

“Я працювала в Донецькому краєзнавчому музеї, і це була також наша авторська екскурсія в Донецьку. Цей досвід я привезла з собою в Дніпро, куди переїхала в 2014 році”, – ділиться Олена.
Відвідувачі можуть навіть доторкнутись до історії. Серед експонатів упаковки дніпровських солодощів минулого.

“Наші фонди доповнюються і формуються завдяки нашим містянам. Наприклад, ці коробки з написом “Дніпро вечірній”, “Мальви” принесли нам відвідувачі, які відгукнулися на наші пости в соцмережах. Виявилося, що мама одного з відвідувачів працювала на цій фабриці, тому збереглися коробки”, – зазначила Олена.
Власник коробки від цукерок “Сонячний віночок” зберіг її ще з 2001 року і передав музею.

“Людина, історик за фахом, розуміє цінність таких речей. Він зберігав її певний час, тому що це якраз наше виробництво і таким чином воно і збереглось. Якщо у вас раптом збереглися такі обгортки, ми залюбки приймемо їх, тому що це теж наша історія. Ми хочемо її показати, продемонструвати людям”, – повідомив заступник директора з наукової роботи КП “Музей історії Дніпра” Святослав Чирук.
Тож доповнити експозицію може кожен охочий. Для цього необхідно звернутись на сторінку музею у соцмережах. Там же можна дізнатись і дати проведення екскурсій і квестів.

Джерело: ДніпроТВ.