Добровольцем пішов на фронт, щоб захистити свій дім від ворога. У Дніпрі попрощались з полеглим героєм з Луганщини

proshhannya1-optimized

У Дніпрі відбулося прощання з воїном-захисником України Сергієм Панявіним, військовослужбовцем з Луганщини. Сергій Понявін народився у росії, але своєю Батьківщиною завжди вважав Україну, за рідну Україну чоловік загинув у бою..

Сергій служив механіком-водієм мостоукладувального відділення інженерно-саперного взводу танкового батальйону. 

Сергій Панявін був добровольцем. Чоловік загинув 15 жовтня, потрапивши під артилерійський обстріл російських військ. Сергій Панявін був уродженцем Луганщини, у 2021 році підписав контракт із Збройними Силами України та пішов добровольцем на передову, щоб захистити свій дім від ворога.

Прощання з героєм відбулося на Краснопільському кладовищі Дніпра. У церемонії прощання взяли участь сусіди та знайомі Сергія, представники рідної Щастинської громади, військові побратими.

Із честю та повагою передам родині Захисника стяг під яким він став до небесного війська", - сказав голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Воїни з Луганщини сьогодні поховані на кладовищах усієї країни. Вони віддають своє життя за те, аби їхні родини могли повернутися додому, — до рідної та мирної Луганщини, - додав він.

Сергій Панявін був справжнім героєм, який віддав своє життя за свободу та незалежність України. Його пам'ять буде вічно жити в наших серцях.


За матеріалами Дніпровська панорама.