Допомагають ЗСУ: вихованці дніпровського гуртка роблять обереги та плетуть маскувальні сітки для ЗСУ

maxresdefault (47)

У Дніпрі вихованці гуртка створюють обереги для військових та плетуть маскувальні сітки. Допомагають ЗСУ з перших днів повномасштабної війни. Військові та волонтери вдячні дітям, вони відвідують та привозять подарунки на свята.

У гуртку “Чарівний бісер” юні вихованці створюють поробки та відтворюють старовинні українські прикраси. З початком повномасштабної війни діти взялися також за обереги для військових.

“Я ще робила ляльки-мотанки, а також чокер, який вже в нас висить рік. Ідею взяла з інтернету. На ньому зображено, як український трактор забирає російський танк, який вже не працює”, – розповідає вихованка гуртка Діана Гришина.

Патріотичні обереги дітей вчить робити Ольга Канівець. У неї дуже багато знайомих військових, каже що найбільше бійцям подобаються браслети з ниток, серця з термо мозаїки та ляльки-мотанки. Одного разу колективу надійшло досить незвичне замовлення.

“До 14 жовтня 22 року хлопці попросили нас зробити ляльки-мотанки, маленькі у горіховій шкаралупі. Хтось їм розповів таку історію, що у другу світову війну, на нашій території, бабусі робили такі ляльки-мотанки, клали їх у футляр з горіхової шкаралупи, накладали заговір, а хлопці носили на грудях, на серці ці ляльки-мотанки, і вони їх оберігали.”, – каже керівниця гуртка “Чарівний бісер” Ольга Канівець.

Завдяння було не з простих, але дівчата впоралися. Раз на місяць вихованці гуртка відправляють ЗСУ різноманітні поробки та обереги. 

Ганна займається у гуртку лише півроку, плете прикраси та обереги з бісеру та ниток.

“Браслет-оберіг буде першою роботою, яка поїде на фронт, він захищає та дає гарні емоції нашим військовим”, – ділиться вихованка гуртка Ганна Чабан.

Дівчата плетуть не тільки обереги, а і маскувальні сітки для військових. У Центрі позашкільної роботи №1 до цієї справи з перших днів повномасштабної війни долучилися діти, співробітники та батьки вихованців.

Джерело: ДніпроТВ