Допомога постраждалим від ракетного удару у Дніпрі

photo_2023-12-30_07-41-06-1-944x675

У звʼязку з ракетним ударом росії по Дніпру сьогодні у місті оголошено день жалоби.

З метою вшанування памʼяті жертв ракетного удару, який здійснила росія 29 грудня, у день трауру приспустили Державні Прапори України на будівлі Дніпровської міськради, будинках і спорудах комунальних підприємств та установ.

У Дніпрі за дорученням міського голови Бориса Філатова виплачують матеріальну допомогу містянам, які залишились без житла або у кого воно частково зруйноване внаслідок ракетних обстрілів рф.

Щоб отримати матеріальну допомогу на відновлення будівлі чи споруди, необхідно звернутися до адміністрації району для складання акту пошкодження житла. Після його отримання власник помешкання може звернутися до департаменту соціальної політики ДМР. 

«Матеріальну допомогу надають, щоб відновити помешкання до придатного стану. Ми можемо надати її на заміну вікон, дверей. Матеріальна допомога не передбачає відшкодування за пошкоджену, знищену техніку, меблі тощо», – зазначила Ірина Максименко, начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР.

Також відповідно до постанови КМУ від 21.04.2023 № 381 власник пошкодженого/зруйнованого житла може звернутись по державну допомогу за програмою е-відновлення через застосунок «Дія».

Детальна консультація – у департаменті соціальної політики ДМР за телефонами: (068) 913 46 88, (095) 415 18 54.

Водночас у школі № 62 (вул. Будівельників, 26) розгорнуто пункт для ночівлі. Він вмістить 80 людей.

За матеріалами Дніпро ТВ.