Допомога силам безпеки і оборони України: у Дніпрі оголосили конкурс проєктів на співфінансування

o_1hocjv0g419tih9o4mlai4eid3h

У Дніпрі оголосили конкурс з відбору проєктів для участі у муніципальній цільовій програмі «Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки і оборони України». Її ухвалили наприкінці 2023-го року. Порядок проведення конкурсу затвердили вже після громадського обговорення. Подавати проєкти можна до 6 травня 2024 року.

За словами директорки департаменту інноваційного розвитку Юлії Павлюк, у конкурсі братимуть участь юридичні особи, громадські організації, благодійні фонди. Вони зможуть отримати від міської ради співфінансування на те, щоб придбати безпілотні апарати, засоби зв'язку, амуніцію, техніку. Усі матеріально-технічні складові повинні бути підтверджені запитами від сил безпеки і оборони України.

Міська рада співфінансуватиме проєкти за умови наявності в учасника конкурсу реального запиту від підрозділів сил безпеки і оборони України та власного внеску щонайменше 25 % від вартості запиту. Решту — співфінансуватиме міська рада.

Сума проєкту повинна бути не менш ніж 500 тис. грн, але не більш ніж 1 млн грн.

«Конкурс проводиться відповідно до рейтингу проєктів. У рейтинговій таблиці вибудовуватимуть проєкти відповідно до суми співфінансування учасником, де проєкти з більшим відсотком співфінансування матимуть вищий пріоритет. Тобто чим вищий відсоток співфінансування поданого проєкту, тим вищий він буде у рейтингу. Ті, що увійдуть до виділеного бюджету на цей конкурс, будуть профінансовані. Зараз на програму передбачено 20 млн грн. Але якщо заявок буде багато і, враховуючи наповнюваність міського бюджету, сума може бути збільшена до 50 млн грн. Переможці самі реалізовуватимуть проєкти, тобто закуповуватимуть матеріально-технічні цінності, які потрібні ЗСУ, у рамках чинного законодавства. Якщо вам складно знайти фінансування, донати, аби допомагати нашим захисникам, то чекаємо вас для участі у конкурсі», — розповіла під час брифінгу 7 березня Юлія Павлюк.

Подавати заявки на участь у конкурсі потрібно до департаменту інноваційного розвитку міськради за адресою: просп. Д. Яворницького, 60, каб. 19-А.

З порядком конкурсу можна ознайомитися тут:

Більш детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна отримати у департаменті інноваційного розвитку міськради: +38 093 093 97 00, [email protected]