Допомога ЗСУ: Дніпро передає на фронт чергову партію вантажівок

o_1haug1snb5v15hi1mvd7hclam3g0

Дніпро передає на фронт чергову партію автомобілів для наших військових. Цього разу це вісім вантажівок «Renault TRM 2000». Машини оснащені потужним дизельним двигуном та мають вантажопідйомність півтори тонни.  Автівки поїдуть на фронт тільки-но пройдуть повне технічне обслуговування.  Їх розподілять по військових частинах/підрозділах.

«З початку повномасштабного вторгнення місто надає допомогу ЗСУ та ТрО у вигляді автотранспортних засобів. З 24 лютого 2022 року на потреби військових було передано близько 650 авто. Також надавали допомогу у вигляді палива - усього майже 250 тис. літрів. За сприяння міськради відремонтовано понад 300 авто для потреб ЗСУ та надано допомогу в перевезенні понад 50 тисяч військових», — розповів директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігор Маковцев.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, Департамент транспорту та транспортної інфраструктури передав приблизно 190 акумуляторних батарей та 465 автомобільних шин. Колективи комунальних транспортних підприємств та приватних перевізників у місті Дніпро активно надають підтримку своїм співробітникам, які вступили до Збройних Сил України, з покупкою спорядження, медикаментів, ремонтом транспорту та іншими потребами.