Дороги на близько 300 вулицях Дніпра відремонтують цьогоріч

photo_2024-04-08 17.05.35

Середмістя Дніпра. Перехрестя вул. Старокозацької та вул. Короленка. Тут дорожні бригади розпочали ямковий ремонт. Цією дорогою майже щодня їздить Володимир. За кермом він понад 50 років.

 

«Радий, що хоч така можливість є ремонтувати дороги під час війни. Бо ями дійсно є і не хочеться лишати в них колеса. Тож добре, що місто ремонтує, адже це наша безпека», — поділився Володимир. 

 

Востаннє комплексний ремонт цієї вулиці проводили кілька десятків років тому. Але комунальні служби завжди підтримували її стан. Проте після цієї зими тут зʼявились кілька ям. Зараз дніпровські комунальники усувають їх для комфортного та безпечного пересування. 

 

«Також минулого тижня тут стався провал асфальту. Усі комунікації, що під землею, обстежили відповідні служби, і зараз ми підготували ділянку. Усього тут вкладемо 300 кв. м нового асфальту. Роботи плануємо завершити до пʼятниці, 12 квітня.  Далі перейдемо на сусідні вулиці. Щодня по місту працюють близько 8 дорожніх бригад, і таким чином ми можемо щодня ремонтувати 10 вулиць. На сьогодні ми вже відремонтували близько 20 вулиць ямковим чи картковим методом на площі 35 тисяч кв. м. До кінця року плануємо оновити 300 вулиць, з них на 10 проведемо комплексний ремонт.  Буде оновлено не лише дорожнє покриття, а й встановимо нові бордюри, тротуар з урахуванням елементів інклюзивності», — розповів заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов.