Доєднатися до онлайн-уроків, творчих гуртків або надолужити пропущене у школі: в області працюють Цифрові освітні центри

6569ee8b495d9383396801

На Дніпропетровщині відкрили Цифрові освітні центри від UNICEF. Їх шість і працюють вони при школах. У них діти можуть долучитися до онлайн-уроків та творчих гуртків. А ще позайматися з вчителями, надолуживши прогалини у навчанні. Про це повідомили в ОВА.

Одні діти приходять, аби підключитися до онлайн-уроків. Інші займаються творчістю чи читають. Хтось надолужує пропущені знання з вчителями. Аби комфортно було всім, приміщення розділили на три локації.

«Ми надали великий кабінет. Все, що є у Центрі, партнери зробили повністю з нуля. Обшили стіни та замінили проводку. Оновили стелю і утеплили підлогу, – розказала директорка гімназії Новомосковська Олена. – Оснастили простір меблями. Передали проєктор та 22 ноутбуки. До кожного – мишка, навушники з мікрофоном. Щоб під час навчання дитина не відволікалася».
Поруч з хлопцями і дівчатами знаходяться двоє дорослих. Їх називають тьюторами. Це вчителі, які пройшли співбесіди, а після й навчання.

«Було цікаво, складно та багато нового. Про методи психологічного розвантаження дітей та комп’ютерні технології. Я пройшла курси по освітнім програмам на основі найулюбленішої гри дітей Minecraft. Там є уроки з математики, біології, природничих наук. Вже завантажуємо все це у ноутбуки і будемо працювати», – поділилася тьютор-адміністратор Світлана. 
11-річний Данило із задоволенням поспішає до нового Цифрового освітнього центру. Звідси хлопець підключається до уроків.

«Раніше робив це з дому, але там Інтернет поганий, а тут класний. І ноутбук у Центрі не дає збоїв, – сказав Данило. – Подобається й те, що тут можна почитати цікаві книжки, а на перервах пограти з однокласниками у настільні ігри».  
Окрім Новомосковська подібні локації працюють також у Солоному, Павлограді, Верхньодніпровську, Кам’янському та Слобожанському.

Створив їх UNICEF за партнерства міжнародного благодійного фонду SavED.

За матеріалами Дніпро ТВ.