Дозвілля у Дніпрі: вивчення англійської та активний відпочинок

СЮЖ_ЧЕРГ.16.09_ШУЛЯК ЛОГО

Поки бабусі та дідусі вчать англійську, їхні онуки розважаються на свіжому повітрі. Черговий по місту Артем Нідєлько перевірив освітній процес вихованців Університету третього віку та ремонт одного з майданчиків в місті. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТБ.

Пан Валерій захоплюється англійською зі школи, наразі у свої 62 продовжує поповнювати свої знання на базі УТВ.

Дружина поруч з ним. Про такі заняття дізнався з реклами по телевізору і разом з дружиною прийшов пізнавати іноземну.

“Мені цікаво, я взагалі люблю іноземні мови, вільно спілкуюсь польською, трошки французькою. Я просто хочу, мені подобається, спеціально якоїсь мети мабуть немає, але хочу спілкуватися”, — каже Валерій Вавровський.

Курси англійської проводять раз на тиждень, всі учні отримують домашні завдання.

“На другому рівні ми вже знаємо Present Simple, ми вже говоримо в минулому часі трошки, ми можемо додати закінчення до дієслова і побудувати речення у минулому. Говоримо про країни, про національності. Це круто, коли люди такого віку прагнуть до знань, вони не прагнуть піти, заритися в собі, а вони хочуть вчитися і вони розуміють, що їм це потрібно”, — каже викладачка Марія Мартинова.

Викладачка зазначає, для її учнів найцікавіша розмовна англійська, вони будують бесіди, які можуть знадобитися у реальному житті.

З початку 2023 року такий курс пройшли вже 18 груп. Крім англійської також навчають польської.

“Вивчення іноземних мов продовжує розумове довголіття. Чим більше мов знаєш, тим більше ти людина, а в поважному віці ти довше залишаєшся живою, інтелігентною, цікавою людиною”, — зазначає Артем Нідєлько, директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР.

А для молодших поколінь подбали про більш активний відпочинок на свіжому повітрі. Тож на дитячому майданчику на Слобожанському проспекті вже завершують ремонт.

“Ми відремонтували ігровий комплекс, гойдалку, карусель, балансир та пісочницю. Також облаштували гумове покриття під обладнання. Все обладнання було старе і почало виходити з ладу, тож потребувало оновлення. Ми про те, що дійсно якісно відремонтовано, відремонтували елементи що були в аварійному стані”, — каже Артем Нідєлько.

З початку року у Дніпрі вже відремонтували 47 комплектів обладнання. Роботи тривають ще на декількох об’єктах.