ДТЕК оновив графік стабілізаційних відключень у Дніпропетровській області

отключение света 3820

Компанія ДТЕК Дніпровські електромережі з 21 грудня запровадила оновлені графіки стабілізаційних відключень у Дніпропетровській області з урахуванням поточної складної ситуації в енергосистемі після останніх масованих обстрілів, повідомляє Gorsovet.

В оновленому графіку ми актуалізували базу та додали нові адреси, які раніше клієнти не могли знайти в графіку. Намагаємось проводити відключення так, щоб електропостачання було відсутнє не більше 4 години через 5 годин наявності світла.
Щоб зрозуміти, коли у вас буде світло – просто введіть свій населений пункт та адресу у відповідні поля, та ознайомтесь з графіком електропостачання.
Найближчі кілька днів графік буде працювати в тестовому режимі. Наголошуємо! Попередні графіки не діють!
У разі відсутності вашої адреси в графіку або неспівпадіння реальної ситуації з графіком — просимо невідкладно повідомляти нам про це.
Нам важливий зворотній зв’язок, щоб в стислі терміни зробити графіки максимально зручними для користувачів.
Найшвидший спосіб — написати нам в приватні повідомлення на Facebook ДТЕК Дніпровські електромережі. Також можна подати заявку на сайті компанії в розділі «Відсутня електроенергія?»- https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns. Заявки приймаються в тому числі через кол-центр, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків, - йдеться у повідомленні ДТЕК.

У ДТЕК нагадують, що після того, як з’явилось світло після відключення, електроприлади потрібно вмикати по черзі. Це допоможе уникнути аварій через перевантаження електромереж та зберегти світло у вашому та сусідніх будинках.

дтек

Нагадаємо, Дніпропетровщина горіла після нічних обстрілів.