«Дуже добре, що у Дніпрі турбуються про безпеку руху транспорту, пасажирських перевезень», - дніпрянка про ремонт трамвайного переїзду

o_1hu5lreu8apn4oi1ol71dao1mgva

У Дніпрі стартував ремонт трамвайного переїзду на перетині вулиць Михайла Грушевського та Барвінківської. Оновлюють переїзд через його аварійність. Аби був безпечний рух.

«Йдеться про ділянку довжиною 36 метрів. Застосовуємо класичну шпальну технологію вкладання переїздів. Тобто замінюємо баласт, шпали, рейки та вкладаємо нові залізобетонні плити. Стан переїзду вже був аварійним. Через це часто виникали затори автотранспорту на перехресті, а відтак — були затримки й у русі трамваїв. Завдяки плитам, а не асфальтовому покриттю, машини більш плавно і комфортно перетинатимуть цей переїзд. Для трамваїв буде теж безаварійний, безпечний рух», - прокоментував провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради Нікіта Керенцев.

Паралельно поруч проводять ремонтні роботи на обертовому колі трамваїв на вул. Сікорського. Тут вкладають нову маневрувальну ділянку колії.

«Вона дозволить трамваям маршруту № 12 проїжджати обертове коло без додаткових маневрів. Тобто по. вул. Грушевського без оберту по колу. Буде прямий проїзд по обертовому колу у напрямку середмістя. Для цього тут монтують дві додаткові стрілки», - зазначив Нікіта Керенцев.

Місцева мешканка Галина Олексіївна схвалює ремонтні роботи.

«Молодці, що проводять оновлення. Це передусім безпека як для пасажирів, так і водіїв машин, які через переїзд переїжджають. Приємно, що попри складні часи у місті про це турбуються», - наголосила пані Галина.

Згадані роботи проводитимуть цими вихідними, 18 та 19 травня. Продовжать і завершать вже у наступні вихідні. У будні дні ремонти не проводитимуть. Рух трамваїв буде відкритим. А на період ремонтних робіт трамваї № 12 курсуватимуть до вул. Ігоря Сікорського без заїзду до заводу Металовиробів. Трамваї № 16 тимчасово призупинять рух. Для комфорту пасажирів збільшено кількість тролейбусів за маршрутами № 8 та № 9 на період ремонтних робіт.