Фахівці “Дніпрогазу” виконали технічне обслуговування регуляторів тиску Pietro Fiorentini

photo_2022-11-18_15-02-21

Нещодавно технічний персонал АТ «Дніпрогаз», що працює під брендом Регіональної газової компанії РГК, виконав комплексне технічне обслуговування регуляторів тиску італійської фірми Pietro Fiorentini на одному з об’єктів газорозподільної системи Дніпра. Для стабільної та безперебійної роботи обладнання в осінньо-зимовий період спеціалістами були повністю замінені усі зношені комплектуючі на трьох регуляторах, повідомляє Gorsovet.

Заміна зношених елементів ГРП на території ліцензійної діяльності «Дніпрогазу» вже декілька років поспіль виконується з використанням італійських ремкомплектів Pietro Fiorentini. Особливістю такого обладнання є тривалий термін експлуатації без необхідності проміжних ремонтів. 

Серед ключових переваг регуляторів Pietro Fiorentini, які використовує у своїй роботі АТ «Дніпрогаз» – якість, надійність, зручність в обслуговуванні та експлуатації, - розповідає старший інженер служби експлуатації систем газопостачання В’ячеслав Івчук. – До того ж, на відміну від радянських аналогів, технічні огляди і заміну комплектуючих яких потрібно було проводити щороку, італійські регулятори потребують технічного обслуговування один раз на 5-7 років».

Варто зазначити, що виконання робіт проходило під керівництвом сертифікованого спеціаліста АТ “Дніпропетровськгаз” Сергія Волокітіна. Минулого року він в числі колег з інших газорозподільних компаній групи РГК проходив навчання щодо основних аспектів роботи газорегулюючого обладнання Pietro Fiorentini у м. Віченца (Італія).

photo_2022-11-18_15-02-15

Регіональна газова компанія більш ніж три роки тому взяла курс на повну заміну радянських і російських технологій в газорозподілі. Особливе значення має те, що з 2019 року РГК послідовно працювала над розширенням контактів з європейськими та північно-американськими компаніями. 

Використання у роботі сучасного обладнання європейського зразка допомагає досягти нашої ключової мети: забезпечити безперебійний та безаварійний розподілу газу усім категоріям споживачів.

Тримаємо енергетичний фронт регіону! Працюємо на Перемогу!

Раніше ми повідомляли, Сплатити за послуги з доставки газу необхідно до 20 листопада.

Стало відомо, в якому стані наразі постраждалі під час ракетної атаки на Дніпро