Філатов: «Дніпро продовжує розвивати медицину. Цьогоріч попри війну місто відкрило 5 амбулаторій»

_MG_4016 2

У Дніпрі продовжують робить все, аби збалансовано підтримувати та оновлювати медичні заклади. Йдеться про приміщення та обладнання не лише багатопрофільних лікарень, а і центрів первинної медико-санітарної допомоги, повідомляє Gorsovet.

Приємно заходити. Меблі замінено. Вбиральні прибрані та охайні. Всюди чистота і порядок. Черг особливих немає, - відгукується про один з таких відремонтованих медцентрів містянка Людмила Борисівна.

Цей заклад, розташований на правому березі Дніпра, обслуговує близько 75 тис. мешканців. Коштом міста тут відремонтували два поверхи - зокрема й кабінети лікарів. Сімейна лікарка Ілона каже: коли з пацієнтами проводиш більше часу, ніж вдома, затишок на робочому місці має неабияке значення.

Це важливо, коли ти приходиш – все новеньке. Мені дуже подобається. Комфортно працювати в таких умовах — незважаючи на обставини, що склалися у нас в країні, - додала лікарка, пояснивши, що цей медзаклад зазнав ушкоджень після ракетних обстрілів рф.

Та нині тут все відновили. 

Зі свого боку, міський голова Дніпра Борис Філатов наголосив - місто і надалі надаватиме всебічну підтримку сфері охорони здоров’я. 

Я вважаю, що це дуже такий потужний результат цього року, коли ми фактично (ще раз хочу підкреслити) попри стан війни, змогли відремонтувати або закінчити реконструкцію 5 амбулаторій в Дніпрі. Ми і далі працюватимемо в цьому напрямі. Бо це дуже і дуже потрібно нашим мешканцям і нашим оборонцям, нашим захисникам. І надалі міська влада буде всі свої зусилля докладати, щоби ми розвивали нашу медичну сферу, - каже Борис Філатов.

_MG_4427 2_MG_4044 2_MG_4041 2_MG_4013 2_MG_3989 2_MG_4004 2

Нагадаємо, військові розповіли про новий проєкт захисту неба, анонсований Філатовим.