Філатов особисто привітав 128-му бригаду ТрО з другою річницею створення та привіз бійцям у зоні бойових дій техніку від Дніпра
![dtu8gbs8cc7Qyy6Jhszu](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/02/26/1708971265-afscb/conversions/dtu8gbs8cc7qyy6jhszu-amp.jpg)
128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ відзначає два роки з дня свого створення. За цей час її бійці встигли відзначитися в операції звільнення Харківщини та в обороні Донеччини, і на Запорізькому напрямку.
26 лютого мер Борис Філатов особисто привіз до місця розташування військових техніку від Дніпра. Йдеться про майже 170 FPV-дронів, наземного робота, що допоможе з розмінуванням, та ще низку компʼютерного обладнання. Також Філатов вручив оборонцям нагороди від міста.
«Вкрита безсмертною славою. Бригада, на честь якої у Дніпрі названо вулицю (колишня вул. Курчатова, — ред.). Сьогодні твій день народження. Сьогодні я мав бути з тобою», — зазначив мер.
Як відомо, у лавах 128 окремої бригади Сил ТрО служать не лише дніпряни, а й мешканці Луганщини, Херсонщини і Запорізької області.