Філатов привітав працівників соціальної сфери Дніпра з професійним святом та вручив їм відзнаки

IMG_1351

Кожного року, в першу неділю листопада, країна відзначає День працівника соціальної сфери. На сьогоднішній день, повномасштабна війна значно збільшила навантаження на людей, які працюють у цій професії. Особливо важливою робота соціальних працівників стала в прифронтовому Дніпрі, який залишається ключовим гуманітарним хабом і прихистком для найбільшої кількості переселенців. Це місто завжди готове надавати підтримку всім, хто цього потребує.


«У вас зараз дуже важка праця. Вона ніколи не була легкою. Та зараз, в умовах повномасштабної агресії, це відчувається особливо гостро. Я дуже вами пишаюся — тим, що ви ставитеся до своєї роботи, як до поклику душі. Місто завжди з вами поруч, а ми, як міська влада, будемо і далі вам допомагати», — сказав мер Дніпра Борис Філатов. Працівникам соціальної сфери він вручив більше двох десятків відзнак.


Пані Юлія - одна з тих, хто займається соціальним захистом внутрішньо переміщених осіб. Вона стверджує, що навіть при тому, що ця робота фактично не залишає їй вільного часу, вона не планує змінювати свою професію: «Мені подобається моя робота. Мотивує бажання допомагати тим, хто цього потребує. Багато людей приходять зі своїми проблемами та емоціями. І їх потрібно підтримувати».